0
Укр
+38(098) 888 8584
+38(098) 888 8584 безкоштовно на території України
Графік роботи офісу :
Понеділок - п'ятниця
9:00 - 17:00
Субота, неділя
вихідний

Політика конфіденційності

Увага! Перед переглядом сайту mamozin.com.ua уважно прочитайте дані умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте сайт mamozin.com.ua

Використання сайту

Сайт mamozin.com.ua (далі «Mamozin») дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться в вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Mamozin не гарантує точності і повноти матеріалів і інформації про товари, що надаються на цьому Сайті. Mamozin в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті Mamozin не зобов'язаний оновлювати їх. Mamozin ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті Mamozin, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних.

В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

Використання персональних даних Ми використовуємо різні технології для збору і зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт Mamozin. Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо куки і анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах.

Політика повернення коштів

Загальні правила, що регулюють діяльність інтернет-магазинів (в термінології законодавця - "дистанційної торгівлі") «Про захист прав споживачів».

Якщо покупець хоче повернути товар належної якості у встановлені терміни він зобов'язаний надати продавцю вимогу про повернення товару з додатком самого товару і документів.

Продавець (Mamozin) повинен упевнитися в дотриманні Покупцем умов встановлених законом.

Повернення грошових коштів (за умови дотримання покупцем вимог закону про повернення товару) повинен бути здійснений не пізніше 10 днів з моменту отримання продавцем відповідної вимоги. Поверненню підлягає сума, сплачена покупцем за товар, за винятком витрат на повернення товару.

Якщо товар був оплачений банківською картою - повернення коштів за товари або послуги, оплачені банківською картою, проводиться тільки на карту клієнта, який оплатив товар.

Виплата готівкових коштів при поверненні товарів, оплачених банківськими картами, заборонена і є грубим порушенням.

У разі якщо на момент повернення товару карта клієнта припинила свою дію (втрачена, закінчився термін дії, повернута в банк), повернення може бути проведений на іншу карту того ж клієнта, або на банківський рахунок за заявою клієнта. У цьому випадку повернення здійснюється в напівручному режимі, що збільшує термін повернення коштів до місяця.

Контакти
Телефон:
Viber & WhatsApp:
Aдрес:
65012, Україна, місто Одеса, вулиця Осипова, 50/52
Час роботи:
Пн - Пт 9.00 - 17.00
Відправка замовлень:
Пн - Пт 9.00 - 17.00
Де нас знайти