0
Укр
+38(098) 888 8584
+38(098) 888 8584 безкоштовно на території України
Графік роботи офісу :
Понеділок - п'ятниця
9:00 - 17:00
Субота, неділя
вихідний
Дос
Тавка
&ОПЛА
ТА
СПОСОБИ ДОСТАВКИ
SHOWROOM MIRA MAX В ОДЕСІ
Забрати замовлення в Showroom Mira Max на Осіпова 50/52
Службою доставки
Компанія «Нова пошта» здійснює доставку протягом 3-х робочих днів.
Способи оплати
Готівкою кур'єру
Накладеним платежем
Переказ на карту Приватбанк
Повернення та обмін
1. Законом України «Про захист прав споживачів» (стаття 9) передбачається право споживача зробити обмін непродовольчого товару належної якості в разі, якщо: товар не підходить за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром, ін. причини.
2. Придбаний Товар не підлягає обміну і поверненню в наступних випадках: — з моменту придбання Товару пройшло більше 14 календарних днів; — з моменту придбання Товару не минуло 14 календарних днів, але товар був у використанні, порушена цілісність упаковки і / або комплектність, відсутні бирки / цінника і т.д. — товар міститься в переліку товарів, які поверненню та обміну не підлягають, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №172 від 19 березня 1994 року (у чинній редакції); — покупець відмовляється надати фотоматеріали бракованого і / або несправного на його погляд товару
3. Обміну / поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у використанні, не має слідів пошкодження: подряпин, сколів, потертостей, повинні бути збережені: повний комплект товару, цілісність і всі компоненти упаковки, ярлики, заводське маркування та у покупця є оригінал документа, що підтверджує покупку відповідного Товару.
4. У разі порушення будь-якого із зазначених пунктів, Адміністрація має право відмовити Покупцеві в обміні / повернення товару.
5. При відмові Покупця від товару Адміністрація повертає йому суму, сплачену Покупцем, за винятком витрат Продавця на доставку від Покупця повернутого товару.
6. При відмові Покупця від товару Адміністрація повертає йому суму, сплачену Покупцем, за винятком витрат Продавця на доставку товару.

Доставка і оплата