0
Укр
+38(098) 888 8584
+38(098) 888 8584 безкоштовно на території України
Графік роботи офісу :
Понеділок - п'ятниця
9:00 - 17:00
Субота, неділя
вихідний
Ma
mo
zin
Ми — найбільший виробник парфумерії в Україні. Випускаємо якісну і натуральну продукцію під брендами Mira Max і Cocolady. Колекція наших парфумів налічує більше ніж 400 унікальних продуктових одиниць.

Щоб радувати і надихати клієнтів своїми парфумами ми зібрали кращу команду кваліфікованих фахівців. Наші співробітники регулярно підвищують свою кваліфікацію і відточують майстерність створення парфумерії.

Оптовим клієнтам ми пропонуємо не тільки широкий асортимент якісної парфумерії, але і гнучкі умови співпраці без посередників.

Компанія ТОВ Мамозін успішно співпрацює з роздрібними мережами, великими інтернет-платформами, а також HoReCa.

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС

У 2017 році компанія Mamozin офіційно зареєструвала бренди Mira Max і Cocolady. Під цими іменами вийшло кілька успішних лінійок жіночих і чоловічих парфумів. Ми вирішили не зупинятися і запустили виробництво нових продуктів: парфумованих масел, ароматичних дифузорів для приміщень, парфумів для автомобіля, парфумів для текстилю з нішевими ароматами, а також антисептиків для шкіри і поверхонь.

Вся продукція виготовляється на нашому заводі, обладнаним сучасним європейським устаткуванням. У виробництві ми використовуємо тільки натуральну сировину, що купується по ексклюзивному контракту у французькій компанії Créations et Parfums. Це ж сировину вона поставляє таким відомим світовим брендам, як Dolce & Gabanna, Versace, Prada, Jimmy Choo, Dior, Chanel.

Масляна есенція, що використовується при виробництві наших парфумів, не містить штучних або синтетичних складових. Це повністю виключає негативний вплив продукції на організм людини або навколишнє середовище. Безпека і якість парфумів підтверджені національними та міжнародними сертифікатами.
Наше виробництво укомплектовано сучасним європейським устаткуванням. Вся продукція виготовляється на нашому заводі без участі посередників або підрядників. Навіть на металеві пластини, які кріплять на флакони, написи наносить наша власна машина для гравіювання. Ми користуємося лише послугами зарубіжних постачальників сировини і флаконів (Італія). Кожен комплект духів збирається нашими співробітниками вручну, що забезпечує додатковий контроль якості.
Mamozin
Вкладаючи душу і весь свій досвід, команда MAMOZIN дарує клієнтам неповторні емоції і робить їх ще щасливішим!

Головне натхнення команди MAMOZIN — вимогливість клієнтів. В нашій колекції можна підібрати парфум, для будь-якої особистості, індивідуальності, характеру і стилю.

Навіть найдосвідченіший «аромальє» залишиться задоволеним нашою пропозицією.

Виробник Mira Max і Cocolady в Україні